Trwa wczytywanie produktów


0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
iINFORMACJE

Teczka jest niezbędnym elementem identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Zadbaj o to, aby materiały otrzymywane od Ciebie były zapakowane profesjonalnie i estetycznie.

Teczkę możemy wydrukować na ozdobnym kartonie. Dodatkowo proponujemy uszlachetnić ją folią matową błyszczącą lub folią velvet. By jeszcze wzbogacić projekt i nadać mu wyjątkowego wyglądu oferujemy uszlachetnianie lakierem UV, tłoczenie czy złocenie.

folia velvet - (inaczej soft touch) - to folia delikatna w dotyku jak aksamit. Mimo iż sprawia wrażenie czegoś bardzo delikatnego, znacznie mniej się rysuje niż folia matowa.

lakierowanie depresyjne - specjalny lakier, który zaraz po zejściu z maszyny jest suchy i produkt można dalej obrabiać. Niestety jest dość kruchy. Może być błyszczący lub matowy.

lakierowanie offsetowe -  tradycyjny lakier olejowy, który wymaga wyschnięcia. Jest elastyczny, odporny na złamywanie lub bigowanie papieru. Może być błyszczący lub matowy.

złocenie hotstamping - nakładanie specjalnej kolorowej folii. Najczęściej złotej lub srebrnej. Folie te dają połysk jakiego się nie uzyska drukując konwencjonalnie.

tłoczenie suchy przetłok - to po prostu tłoczenie papieru. Najczęściej elementów wydawnictwa. Daje to przestrzenny efekt nie tylko wizualny ale też namacalnie odczuwalny w dotyku.

1NAKŁAD I CENA
Nakład:
Cena netto/brutto:
Zamów:
Produkt nakładowy
2PARAMETRY

Wybierz Parametry

Rodzaj papieru
Grubość papieru
Błysk/mat - wypełniamy tylko dla kredy
Format produktu
Kolorystyka
Lakierowanie
Foliowanie
Termin wysyłki:
3Podsumowanie

Parametry produktu

rodzaj: Teczki duży nakład
(druk offsetowy)

Ilość: szt.
Foliowanie: Foliowanie błysk
Błysk/mat: Błysk
Kolorystyka: 4 + 0
Lakierowanie: Bez lakierowania
Format: A4 (210x297)
Gramatura papieru: 250g
Rodzaj papieru: Karton jednostronny

Wycena

Cena netto:
Cena brutto:
Ilość: szt.
Dostawa:

Koszyk