Trwa wczytywanie produktów


0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
iINFORMACJE

Wizytówka wykonana w technice offsetowej polecana jest przy większych i dużych nakładach.

Zacznij lub zakończ spotkanie od dobrego wrażenia. Wizytówka to jeden z istotniejszych elementów brandingu Twojej firmy. Zaufaj profesjonalistom i zamów u nas swoją wizytówkę.

kaszerowanie - pozwala na pogrubienie wizytówki poprzez sklejenie dwóch lub nawet trzech warstw kartonu

folia velvet (inaczej soft touch) - to folia delikatna w dotyku jak aksamit. Mimo iż sprawia wrażenie czegoś bardzo delikatnego, znacznie mniej się rysuje niż folia matowa.

folia błysk lub mat a lakierowanie UV - Folia błyszcząca zabezpieczająca papier i dająca połysk na całej powierzchni, podobny do połysku jaki daje  lakier UV, ale mająca tę zaletę, że nie pęka na zagięciach papieru. Folia mat - ma cech jak folia błysk, tylko jest matowa. JLakier UV. Może być położony “po całości” lub wybiórczo. Po całości - podobny do folii błysk, może pękać na zgięciach, za to rzadko wygina papier, co zdarza się folii, szczególnie gdy jest położona jednostronnie.

lakierowanie UV całościowe - podobne do folii błysk, może pękać na zgięciach, za to rzadko wygina papier, co zdarza się folii, szczególnie gdy folia jest położona jednostronnie.

lakierowanie UV wybiórcze - lakierowanie tylko wybranych elementów celem zwrócenia na nie uwagi lub uatrakcyjnienia publikacji.

złocenie hotstamping - nakładanie specjalnej kolorowej folii. Najczęściej złotej lub srebrnej. Folie te dają połysk jakiego się nie uzyska drukując konwencjonalnie.

tłoczenie suchy przetłok - to po prostu tłoczenie papieru. Najczęściej elementów wydawnictwa. Daje to przestrzenny efekt nie tylko wizualny ale też namacalnie odczuwalny w dotyku.

inne:

W sprawie innych pomysłów dzwoń lub pisz, mamy do zaproponowanie dużo więcej.

W sprawie cen dodatkowych uszlachetnień, takich jak złocenie czy tłoczenie, prosimy o kontakt bezpośredni.

1NAKŁAD I CENA
Nakład:
Cena netto/brutto:
Zamów:
Produkt nakładowy
2PARAMETRY

Wybierz Parametry

Rodzaj papieru
Grubość papieru
Błysk/mat - wypełniamy tylko dla kredy
Format produktu
Kolorystyka
Termin wysyłki:
3Podsumowanie

Parametry produktu

rodzaj: Wizytówki duży nakład
(druk offsetowy)

Ilość: szt.
Błysk/mat: Błysk
Kolorystyka: 4 + 0
Gramatura papieru: 300g
Format: 90x50 mm
Rodzaj papieru: Papier kredowany

Wycena

Cena netto:
Cena brutto:
Ilość: szt.
Dostawa:

Koszyk